o KrémeProti vráskam Boswellia

Tento bohatý krém vyživuje pleť, aby vyzerala mladšie a mladistvejší. Jeho hlavná zložka methylsulfonylmetan (MSM) podporuje tvorbu kolagénu, ktorý spevňuje pleť a obmedzuje tvorbu jemných vrások. Esenciálne oleje z muškátu, myrhy, santalového dreva a ylang ylang upokojujú a zvláčňujú pokožku, pričom kadidlo a olej zo semien kustovnice podporujú tvorbu kolagénu.
Zrelší pleť potrebuje zvláštnu starostlivosť a pozornosť - Boswellia Wrinkle Cream tonizuje, ¬zjemňuje a rozjasňuje pokožku, ktorej dodáva zdravý a mladší vzhľad!

 

Zloženie: 

Voda, cetearyl alkohol, kaprinové/kaprylové triglyceridy, extrakt z jader sladkých mandlí (Prunus amygdalus sativa), glycerin, glycerol-stearát, olej z plodů Olea europaea, kyselina stearová, extrakt z Hordeum distichon, glycerin, natrium 2-stearoyllaktylát, olej z květů Pelargonium graveolens, olej z květů Cananga odorata, kyselina levulinová, kyselina sorbová, extrakt ze dřeva Santalum album, extrakt z kůry Phellodendron amurense, máslo z Butyrospermum parkii, olej z Commiphora myrrha, olej z Boswellia carterii, olej ze dřeva Santalum album, kyselina p-anýzová, hyaluronát sodný, allantoin, xantanová pryskyřice, pantenol, sodium PCA, olej ze semen Lycium barbarum, extrakt ze semen Vitis vinifera, extrakt z květů Calendula officinalis, extrakt z květů Anthemis nobilis, extrakt z květů Rosa canina, extrakt z květů Citrus aurantium dulcis, extrakt z Hypericum perforatum, extrakt z Macrocystis pyrifera (chaluha), extrakt z listů Ginkgo biloba, sodium phytate, tokoferyl acetát, retinyl palmitát, šťáva z listů Aloe barbadensis, hydroxid sodný, kyselina citronová.

Cena je maloobchodná a je len orientačná, nezahrňuje poštovné a DPH. 

Konečnú cenu Vám povedia naši poradcovia aj možnosť ako získať zľavu.

CENA: 93,93€ / balenie

Ste pripravený si objednať ?